Oferty pracy

Nasze
Oferty pracy.

Najcenniejszym kapitałem APP są pracownicy.

To dzięki nim oferujemy pracę w nowoczesnej firmie, która dynamicznie się rozwija i jest w stanie podejmować i realizować coraz trudniejsze wyzwania.
APP to miejsce dla ludzi, którzy mają pasję i zapał do pracy. Dużą uwagę przywiązujemy do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów umożliwiających wszechstronny rozwój pracowników, z uwzględnieniem ich osobistych zainteresowań i preferencji.
APP zapewnia pracownikom: bezpieczne warunki pracy, niezbędne wyposażenie i narzędzia, możliwości rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe.

Uwaga, jeśli chcesz dołączyć do zespołu APP i cenisz sobie:

  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Zdobycie doświadczenia u najlepszych
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

Wyślij zgłoszenie (CV+LM) na adres:

Zakres obowiązków: (Istnieje możliwość przyuczenia do każdej z wymienionych niżej prac):

  • Montaż konstrukcji wsporczych i koryt kablowych
  • Układanie i podpinanie kabli
  • Montaż elementów wyposażenia automatyki i elektryki
  • Montaż instalacji impulsowych i pneumatycznych

Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie – najlepiej o profilu elektrycznym lub automatyki

Mile widziane i traktowane jako dodatkowy atut będą:

  • znajomość języka obcego
  • doświadczenie zawodowe
  • uprawnienia energetyczne typu E i inne oraz Prawo jazdy
  • obsługa programów komputerowych (np. MS Office)

Praca na terenie całej Polski

Miejsce bazowe zatrudnienia – Połaniec

Liczba godzin pracy na dobę – 8 do 11

Atrakcyjne wynagrodzenie – do uzgodnienia, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia kandydata

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat i na czas nieokreślony
  • transport i zakwaterowanie w każdym miejscu pracy
  • pracę jednozmianową
  • możliwość pracy także w soboty
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

APP