Astor

Astor

Zapraszamy do współpracy!

ASTOR to firma z polskim kapitałem zatrudniająca około 130 osób, która od 27 lat wspiera podnoszenie efektywności procesów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze, dostarczając dla przemysłu nowoczesne technologie w obszarach automatyki przemysłowej, i robotyki i systemów IT. Firma działa w szeroko pojętym obszarze przemysłu, wszędzie tam, gdzie potrzebne są nowoczesne rozwiązania technologicznie. Współpracuje zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, spółkami skarbu państwa, jak i sektorem MŚP, zawsze działając wedle zasady win-win. ASTOR stale poszukuje rozwiązań, które pomogą firmom wejść na kolejny poziom konkurencyjności, dzięki cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji.

Firma posiada unikalną w skali polskiego rynku ofertę, zapewniającą klientom dostęp do sprawdzonych rozwiązań. W portfolio firmy znajdują się małe, średnie i duże systemy sterowania, systemy wizualizacji SCADA, systemy zarządzania wydajnością i systemy MES, systemy monitoringu i transmisji bezprzewodowej, a także systemy zrobotyzowane. Oferta szerokiej gamy rozwiązań wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

APP od wielu lat bierze udział w programie partnerskim który powstał w 2003 roku jako odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie kompetencji firm wdrażających systemy i współpracujących z ASTOR wykonując w oparciu o produkty i rozwiązania techniczne dostarczane przez firmę ASTOR aplikacje softwarowe oraz realizacje obiektowe "pod klucz". Dzięki programowi partnerskiemu Astor nasza firma ma dostęp do najnowszych technologii m. in. z zakresu automatyzacji produkcji i robotyzacji procesów, robotyki i systemów IT oraz niezbędną wiedzę biznesową i techniczną.